Csatlakozz Te is a Vector csapatához,
hogy tudásoddal és szakmai háttereddel hozzájárulhass ahhoz, hogy ügyfeleinket
hatékony és profi megoldásokkal tudjuk kiszolgálni.

Hogyan működik az ügyfélszolgálat?

Ügyfélszolgálati csapatunkhoz futnak be a saját fejlesztésű ügyviteli szoftverünket alkalmazó vállalkozások megkeresései,legyen szó telefonon vagy webes felületen érkezett bejelentésről. Ők azok, akik a legkülönbözőbb helyzetekkel találkoznak, gyorsan reagálnak és támogatják ügyfeleinket a mindennapi munkavégzésükben.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfeleinket támogatod a vállalatirányítási rendszerünk használatában
  • Felhasználóktól érkező hiba- és igénybejelentéseket fogadsz és kezelsz, valamint közreműködsz a problémák feltárásában és elhárításában
  • Felhasználókat oktatsz, konzultációkat tartasz táveléréssel vagy személyesen
  • Oktatási segédanyagok készítesz
  • Rendszer tesztelésében, használati útmutatók és új fejlesztésekről szóló hírlevelek készítésében veszel részt
  • Proaktívan közreműködsz a jogszabálykövetés biztosításában
  • Ügyfél-elégedettség fenntartására, növelésére törekszel
  • Feladatköröddel kapcsolatos adminisztrációs teendőket látsz el

Mit ajánlunk számodra?

  • Stabil, dinamikusan fejlődő, 100% magyar tulajdonú cég
  • Hosszú távú lehetőség
  • Változatos munkakör, felelősségteljes pozíció
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Korrekt jövedelem
  • Jól megközelíthető, belvárosi iroda

Téged keresünk akkor, ha...

  • Szívesen foglalkozol az ügyfelekkel és elégedettségük számodra fontos motiváció
  • Ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati munkakörben szereztél tapasztalatot
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Jártas vagy az MS Office csomag használatában
  • Ügyviteli ismeretekkel rendelkezel
  • Fontos neked a precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készséged van
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni

Előnnyel indulsz, ha…

  • Van gyakorlatod vállalatirányítási rendszer (különösen pénzügy, számvitel, kontrolling modulok) bevezetésében vagy alkalmazásában
  • Szakmai gyakorlattal rendelkezel a pénzügy, könyvelés, kontrolling területén
  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Informatika iránti érdeklődsz

Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre!
Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!