Feladatok

  • Integrált ügyviteli szoftver használatának támogatása
  • Felhasználóktól érkező hiba- és igénybejelentések fogadása és kezelése, közreműködés
    a problémák feltárásában és elhárításában
  • Felhasználók távoli vagy helyszíni támogatása, oktatása
  • Ügyfél-elégedettség fenntartása, növelése
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten MS Office Word, Excel, Outlook)
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált beállítottság
  • Alapvető ügyviteli ismeretek

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég, hosszú távú lehetőség
  • Változatos munkakör, felelősségteljes pozíció
  • Korrekt jövedelem

Munkavégzés helye

Kecskemét

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével, az allas@vector.hu  e-mail címre eljuttatni szíveskedjen. Csak az itt feltüntetett e-mailcímen keresztül beérkezett jelentkezéseket áll módunkban elfogadni.