Programozással szeretnél foglalkozni?
Egy jó hangulatú csapat tagja lennél? Szakmai fejlődést keresel?
Nálunk erre is van lehetőség! Saját fejlesztésű, folyamatosan megújuló és bővített, komplex rendszerek fejlesztésével foglalkozunk.
Nálunk rengeteget lehet tanulni, de emellett közösen sportolni és szórakozni is!

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég
  • Hosszú távú lehetőség
  • Korrekt jövedelem
  • Jól megközelíthető, belvárosi iroda

Előny

  • Delphi fejlesztői környezet ismerete
  • Microsoft SQL magas szintű ismerete
  • MVC, MVVM tapasztalat
  • .NET keretrendszer, Visual Studio 2013 vagy újabb fejlesztő környezet ismerete
  • Vállalatirányítási, ügyviteli rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapvető számviteli ismeretek
  • Felhős technológiák ismerete
  • Élő referenciák a fenti területeken

Feladataid

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Felhasználók távoli vagy helyszíni támogatása
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
  • Mobil alkalmazások fejlesztése és karbantartása

Elvárásaink

  • Vizuális fejlesztői környezetben való jártasság
  • Verziókövető rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!