Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Felhasználók távoli vagy helyszíni támogatása
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
  • Mobil alkalmazások fejlesztése és karbantartása

Elvárások

  • Vizuális fejlesztői környezetben való jártasság
  • Verziókövető rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat a fent felsorolt feladatkörökben

Előny

  • Delphi fejlesztői környezet ismerete
  • Microsoft SQL magas szintű ismerete
  • MVC, MVVM tapasztalat
  • .NET keretrendszer, Visual Studio 2013 vagy újabb fejlesztő környezet ismerete
  • Vállalatirányítási, ügyviteli rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapvető számviteli ismeretek
  • Felhős technológiák ismerete
  • Élő referenciák a fenti területeken

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég
  • Hosszú távú lehetőség
  • Korrekt jövedelem

Munkavégzés helye

Kecskemét

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, az allas@vector.hu e-mail címre eljuttatni szíveskedjen!