Szeretnél mozgalmas munkát?
Szenvedélyed a szervezés? Erősséged a kommunikáció?
Gyere hozzánk projektvezetőnek! Kibontakoztathatod a tehetséged és a tudásod egy összetett vállalatirányítási rendszer bevezetési projektjeinek lebonyolításában.
Nincs ismétlés, minden ügyfél igényei egyediek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég
  • Jól megközelíthető, belvárosi iroda

Feladataid

  • Vállalatirányítási rendszer implementációs projektek előkészítése, lebonyolítása projektvezetőként
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, távoli vagy helyszíni támogatás nyújtása
  • Speciális ügyfél-igények felismerése, kezelése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a belső fejlesztői csapattal és a társosztályokkal
  • Cégen belüli koordináció, információ-áramlás biztosítása
  • Projektek kiértékelése, implementációs folyamatok hatékonyságának növelése
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek

Szakmai elvárásaink

  • Projektvezetői tapasztalat ERP vagy más ügyviteli szoftver bevezetésében
  • Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban MS Office Word, Excel, Outlook)

Elvárt kompetenciák

  • Céltudatos, eredményorientált proaktív személyiség, aki jól tud kommunikálni,
    nyitott a fejlődésre és képes a problémákat önállóan megoldani,
    hatáskörében felelős döntéseket hozni
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Jó tervező és szervező készség, hatékony erőforrás kezelési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!